Spustili jsme nový web

Po více než roce provozování původního eshopu s manžetovými knoflíčky jsme se vrhli do redesignu a převedení obchodu na nový systém. Proč jsme se do tohoto kroku pustili? Především díky lepším funkcím eshopu pro zákazníky, třešničkou na dortu pak byl přehlednější a o fous modernější design webu. Jaké novinky jsme si tedy pro vás na inovovaném eshopu připravili?

stary_vs_novy

Lepší třídění manžetových knoflíčků

Zachovali jsme třídění knoflíčků dle barev, kromě toho si ale nově můžete vybrat manžetové knoflíčky i dle profesí nebo koníčků. Milujete auta a v žilách vám místo krve koluje benzín? Vyberte si třeba knoflíčky s auto-moto tématikou nebo knoflíčky s logem vašeho oblíbeného výrobce aut!

Nově můžete filtrovat knoflíčky dle jejich ceny či řadit dle štítků.

Lépe si tak vyberete přesně ty manžetové knoflíčky, které odpovídají vaší představě.

Tipy pro vás – nejoblíbenější knoflíčky

Zajímá vás, jaké knoflíčky či pánské doplňky frčí? V levé části webu (dole) najdete nyní vždy pět nejoblíbenějších položek z našeho eshopu. Můžete tak jednoduše vybrat to, co zrovna frčí!

Knoflíčky, které jste si prohlédli

Chcete se vrátit zpět k manžetovým knoflíčkům, které jste si již prohlédli? Stačí jednoduše sjet na dolní část našeho webu, v patičce uvidíte šikovnou záložku „Prohlédli jste si“ a v ní posledních pět položek, které jste navštívili!

Další vychytávky nového webu

Kromě toho všeho náš web navíc umí doporučit podobné položky u produktu, který si zrovna prohlížíte. Pokud jste ze Slovenska, můžete si nyní také jednoduše objednat. Připravili jsme pro vás také různé slevové kupony, které můžete využít. Schválně – pokud jste dočetli až sem, vezměte si odměnu 🙂 Při objednávce použijte slevový kupon BLOG5 – cena celé objednávky se vám sníží o 5%

Máte pro nás nějaký námět nebo zpětnou vazbu? Budeme moc rádi, když nám o svém názoru napíšete! Použít můžete mail info@knoflicky.eu nebo komentáře pod článkem 🙂

Líbí? Podpoř nás sdílením!